Stwórz wyjątkową aranżację stołów

0
753
Stwórz wyjątkową aranżację stołów

Każda impreza okolicznościowa jest ważnym wydarzeniem w życiu człowieka, na którego cześć została ona zorganizowana – oczywiście może ona dotyczyć również pary, jak to ma miejsce w przypadku ślubów i rocznicy ślubu. Przygotowanie pomieszczenia pozornie nie jest niczym skomplikowanym, ponieważ wystarczy jedynie zaplanować ustawienie stołów, posadzić odpowiednio gości i zaplanować to, jakie posiłki będą podawane w odpowiedniej kolejności.

Często zapominamy o elementach, które odpowiadają za atmosferę przy stole, a nawet serwetki ozdobne mają ogromne znaczenie – chociaż w przypadku eleganckich wydarzeń i restauracji, można nawet powiedzieć, że są one kluczowym elementem, na który zwracamy uwagę w pierwszej kolejności.

Jakie serwetki ozdobne wybrać – stwórz wyjątkową całość

Osoby, które nie posiadają zmysłu przestrzennego lub takie, które zupełnie nie wiedzą, jakie panują obecnie trendy w świecie organizacji imprez, mogą mieć duże problemy z zaplanowaniem całego wydarzenia. Nawet serwetki ozdobne, trzeba dostosować do klimatu, stylu i kolory ścian, ponieważ nie mogą one kontrastować z obrusem w sposób nieodpowiedni – chociaż czarne serwetki ozdobne, na czarnym stole i białym obrusie z białą zastawą, będą wyglądać na pewno oszałamiająco i nowocześnie.

Takie dopasowanie to jednak rzadkość i śmiało można powiedzieć, że jest ono niezwykle odważne, więc spróbujmy zastanowić się nad czymś bardziej przyziemnym. Stół oczywiście zazwyczaj pokryty jest białym obrusem, więc serwetki w takiej odcieniu będą dobrym pomysłem. Chcąc dodać jednak smaczku, warto dopasować je do koloru zastawy lub ścian!

Ok, kwestia koloru powinna być zrozumiała. Przejdźmy teraz do elementu, który może sprawić wielu osobom, nieco więcej problemów – mowa na temat ułożenie serwetek ozdobnych, których przecież nie można tak po prostu położyć na stoliku lub zastawie, ponieważ nie będą wyglądać imponująco. Co więc należy zrobić? Ułożyć je w ciekawy kształt, a najpopularniejszym są m.in. łabędzie.

Jak widać, serwetki ozdobne to nie taki prosty temat, który można zostawić na koniec swoich planów, powinien być on dokładnie przemyślany!

Tak więc czy samodzielnie podołamy zadaniu? W przypadku mało oficjalnych imprez (np. 10 urodziny), każdy powinien sobie poradzić z organizacją i ułożeniem – prawdziwy problem zaczyna się, gdy imprezy mają dużo bardziej poważny i oficjalny wydźwięk, gdzie goście zwracają uwagę na tego typu detale – mowa oczywiście o ślubach, bankietach itp. Wtedy lepiej zatrudnić profesjonalistów, którzy zajmą się tym za nas.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here