Jak zagadać do dziewczyny

0
483
Jak zagadać do dziewczyny

Każdy z nas dąży to tego żeby być szczęśliwym, niekiedy uzależniamy to szczęście od naszego partnera, nie jest to do końca prawidłowe podejście, ponieważ najpierw powinniśmy być szczęśliwi sami ze sobą a dopiero później można szukać dopełnienia tego szczęścia w drugiej osobie. Wiele osób na problemy z tym aby zacząć rozmowę z dziewczyną. W tym tekście przedstawię kilka prostych trików na to jak zagadać do dziewczyny.

Po pierwsze to jest kilka rzeczy, które muszą być zrobione zanim jeszcze podejdziemy do dziewczyny. Po pierwsze nasze ubranie, musimy się zastanowić jaki typ dziewczyn nas interesuje i ubrać się podobnie do tego typu dziewczyn bo jak wszyscy wiem podobieństwa się przyciągają. A z drugiej strony to czy dobrze ubrana dziewczyna będzie chciała rozmawiać z kolesiem w dresach? Raczej nie, albo porozmawia chwilę i wykręci się przy pierwsze możliwości. Czyli musimy ubierać się podobnie stylistycznie do dziewczyn, które nas interesują. Drugą sprawą jest fryzura, twarz i buty. Są to 3 rzeczy poza ubraniem na jakie pierwsze patrzy dziewczyna gdy zaczyna z nami rozmawiać. Musimy udać się do fryzjera, ale nie byle jakiego tylko do barber shop’u który nie tylko ostrzyże nas ale również elegancko zajmie się nasza bujną brodą aby dobrze się prezentowała przy rozmowie. Buty nie mogą odbiegać stylistycznie od naszego ubrania np. nie możemy ubrać trampek do eleganckiej koszuli i eleganckich spodni. Wszystko musi być w tak jakby harmonii, nic nie może się gryźć ze sobą , ponieważ jest to złe w odbierze przez druga osobę.

Jak już wyglądamy jak człowiek, czas aby dowiedzieć się jak zagadać do dziewczyny. Jest dużo miejsce gdzie można takową rozmowę zacząć np. ulica, księgarnia, klub nocny, sylwester, wesele, bankiet firmowy, dworzec, uczelnia, praca i mogę tak wymieniać w nieskończoność. Jak już się odpowiednio ubraliśmy musimy zastanowić się gdzie nasz ulubiony typ dziewczyn można spotkać i udać się w to miejsce.

Podsumowując, nie wiesz jak zagadać do dziewczyny? Najważniejsze rzeczy to odpowiedni ubiór, odpowiednia fryzura, specjalne miejsce i uśmiech od ucha do ucha.

http://tubator.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here