Jak rozmawiać z chłopakiem?

0
942

Wspólny temat to jest klucz do sukcesu. Jeśli takowy uda nam się znaleźć to będzie nam łatwiej. Oczywiście ten wspólny temat nie musi oznaczać rozmowy o samochodach czy grach komputerowych. Chłopaki mają o wiele szersze zainteresowania niż nam się wydaje. Interesują się plotkami ze świata i wiedzą wiele o serialach. Nie zawsze chcą się do tego przyznać, ale jeśli zaczniemy z nimi rozmawiać to się okazuje, że wcale nie jest z nimi tak źle.

Trudniej będzie rozmawiać z nimi o kosmetykach, ale czasy się zmieniają i można spotkać wielu chłopaków, którzy malują się regularnie. Dla nas dziewczyn ważne jest to żeby chłopak chciał z nami rozmawiać. To znaczy nie staramy się mu na siłę przypodobać. Nie mówimy o jakieś grze wyścigowej, bo on wie, że my w to nie gramy. To będzie dziwne, że w ogóle takie tematy poruszamy. Lepiej będzie porozmawiać o szkole czy nauczycielach. To temat, który zawsze jest chwytliwy i taki, który podoba się jednej jak i drugiej stronie. To oznacza, że warto będzie na to postawić. Narzekanie nam Polakom idzie naprawdę bardzo dobrze.

Nie ma znaczenia czy mamy dziesięć czy sto lat. Zawsze znajdzie się coś, co nam przeszkadza, a jeśli rozmawiamy z chłopakiem ze szkoły to na pewno wspólny powód do narzekania znajdziemy. Od tego się wszystko zaczyna i w pewnym momencie można będzie rozmawiać na bardziej poważne tematy. Można też odwiedzić strony internetowe gdzie cała lista tematów, które można poruszać z chłopakiem znajdziemy.
Niestety nie wszystkie będą nam odpowiadały, ale warto byłoby się z tym zapoznać. Może wpadniemy dzięki temu na jakiś ciekawy pomysł? Warto spróbować tym bardziej, jeśli na chłopaku, którego widzimy nam zależy. Chcemy jak najszybciej się do niego zbliżyć i dowiedzieć się o nim tak dużo jak to tylko jest możliwe.

Uniwersalne tematy

Nie staramy się podczas pierwszej rozmowy przekonywać chłopaka do swoich racji, na to przyjdzie jeszcze czas. Teraz skupmy się na tym żeby rozmawiać, można mu nawet przytakiwać. Niech wie, że to on ma przewagę nad nami, a później się dopiero przekona jak to wygląda. Bardzo często wystarczy po prostu podejść i tematy same się znajdą. Zdarza się tak bardzo rzadko, ale jeśli właśnie tak mamy, że podchodzimy do chłopaka i rozmowa idzie nam od razu bardzo dobrze to znaczy, że to jest ten jedyny.
Nie można mu odpuścić i trzeba walczyć o niego do samego końca. Dobrze by było mieć szeroki zakres wiedzy, bo wtedy można dopasować się tematycznie do rozmówcy, ale nie przesadzajmy wszystkiego przecież mieć nie możemy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here