Jak urozmaicić święto zakochanych za pomocą gadżetów na walentynki?

0
1150
walentynki

Dzień św. Walentego, patrona miłości, nazywany jest świętem zakochanych, a jak wiadomo, świętowanie bezpośrednio wiąże się z przyjęciami. Warto uświadomić sobie, że walentynki nie muszą być spędzane jedynie we dwójkę. To świetna okazja na tematyczną imprezę, w które organizacji pomogą gadżety na walentynki. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim użycie motywu przewodniego w postaci serduszek i kolorów czerwonego i różowego. Świetnym urozmaiceniem będzie zaopatrzenie się w różnego rodzaju rekwizyty, które mogą się przydać w mini sesji zdjęciowej. Takimi walentynkowymi gadżetami mogą być zestawy śmiesznych okularów, opasek, baloników, tabliczek z napisami, wszystko utrzymane w romantycznej konwencji. Taka atrakcja, przypominająca fotobudkę popularną na weselach, jest nie tylko świetną zabawą. ale również sposobem na utrwalenie wspomnień z tego wyjątkowego dnia, a dzięki wybranym atrybutom nie będzie wątpliwości, jaka okazja była świętowana!

Dekoracje kluczem do stworzenia zmysłowej atmosfery

Nawet jeżeli nie wyprawiasz przyjęcia, warto zadbać o odpowiednia atmosferę w ten szczególny dzień. Z pomocą w tym względzie przychodzą gadżety na walentynki przeznaczone do dekoracji pomieszczeń. Wybranie ozdób jest o tyle łatwe, że nietrudno zorientować się co wpasowuje się w klimat, jednak problem pojawić się może w tej kwestii, co wybrać. Warto postawić na subtelne dodatki, takie jak czerwone świeczki czy serwetki ułożone na stole. Generalnie wszelkie ozdoby stołu, zastawa, obrus, kompozycje kwiatowe świetnie się sprawdzają przy budowaniu atmosfery. W osiągnięciu tego celu przydadzą się także dobrze już znane płatki róż, ale uwaga – najlepiej sztuczne i rozsypane na łóżku z nową pościelą – oczywiście walentynkową. Można postawić również na bardziej krzykliwe gadżety na walentynki, czyli balony czy girlandy papierowych lub filcowych serc.

Skoro święto to i prezenty

Ostatnią, dla wielu ważną kwestią i sposobem uczczenia święta zakochanych jest wręczanie swoim drugim połówkom większych lub mniejszych upominków. Dobrym pomysłem jest wybranie rzeczy nie tylko dobranych do ukochanej osoby, ale też dedykowanych temu świętu. Wszelkie breloczki do kluczy, świeczki o ulubionych zapachach czy inne drobiazgi z motywem serca są mile widziane. Nie wspominając już o klasycznych gadżetach na walentynki – maskotkach, poduszkach z napisami czy kubkach w serduszka, które zdobyć można z łatwością. Wśród kosmetyków również łatwo znaleźć przedmioty, które można przypisać do kategorii gadżety na walentynki, np. zapachowe kule do kąpieli, w kształcie – a jakże! – serca. Wybór się naprawdę przeogromny i w wielu kategoriach z łatwością można znaleźć walentynkowe prezenty, które posłużą nie tylko od święta.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here