Poznam pana

0
1873

Ogłoszenia pań, które chcą poznać pana jest bardzo dużo. W Internecie można znaleźć takich ogłoszeń bardzo dużo. Nie mówimy tutaj o ogłoszeniach towarzyskich gdzie panie zapraszają panów do swojego mieszkania na seks. Tutaj skupiamy się na tych kobietach, które szukają mężczyzny, z którym można będzie porozmawiać. Oczywiście seks też jest bardzo ważny, ale nie wszystko na raz, a tym bardziej nie od tego się zaczyna.

Można spotkać ogłoszenia pań w bardzo różnym wieku i o bardzo dużych wymaganiach. Zauważyć można to, że jeśli kobieta ma wyższe wykształcenie to szuka kogoś na swoim poziomie. Nie jest to najlepsze podejście do tego tematu, bo jest wielu mężczyzn, którzy takiego wykształcenia nie mają i można z nimi o wszystkim porozmawiać. Kolejny wymóg, jaki znajdziemy to wiara. Jeśli kobieta jest katoliczką to tego samego wymaga od mężczyzny.

Trudno powiedzieć, dlaczego tak się dzieje, bo przecież ich znajomość nie musi zakończyć się na ślubnym kobiercu. Panie, które mają bardzo dużo wymagań mają problemy ze znalezieniem kogoś, kto im sprosta. Mało tego same muszą też wiele wymagań spełnić, ale o tym już nie myślą.
Do porozmawiania można znaleźć kogoś bez konkretnego wykształcenia. Jeśli taka osoba nam odpowiada to po prostu z nią rozmawiamy. Jeśli nie to kończymy rozmowę i szukamy kogoś innego.
Naprawdę nie jest to takie skomplikowane jak nam się wydaje. Jeśli szukamy mężczyzny od kilku miesięcy i nic nadal z tego nie wychodzi to trzeba będzie sprawdzić, co jest nie tak z naszym ogłoszeniem. Patrzmy krytycznie nie tylko na innych, ale również na siebie, a wtedy będzie nam o wiele łatwiej w codziennym życiu.

Ogłoszenia w Internecie

W Internecie można nie tylko kogoś znaleźć, ale również z nim porozmawiać. To oznacza, że nie trzeba każdej osobie podawać naszego numeru telefonu. Większość z tych znajomości nie prowadzi do niczego wielkiego, dlatego lepiej uważać, komu się telefon daje. W ogłoszeniu bardzo dobrym pomysłem jest dodawanie własnego zdjęcia. Nie koleżanki albo nie naszego zdjęcia sprzed dziesięciu lat. To jak wyglądamy ma znaczenie i każda ze stron będzie na to zwracała uwagę.

To, dlatego wszystko ma być dopasowane do potrzeb kobiet jak i mężczyzn. Im więcej ogłoszeń będziemy przeglądać i więcej odpowiedzi udzielać tym większe są szanse na znalezienie kogoś odpowiedniego. Przyjaciel, a może ktoś więcej? Nigdy nie wiemy, co ma los dla nas przygotowanego i warto byłoby się o tym jak najszybciej dowiedzieć. Na pewno na tym nie stracimy, a wiele możemy zyskać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here