Jaki robot kuchenny do domu?

0
1084
robot kuchenny
fot. pixabay.com

Dla lubiących gotować roboty kuchenne to prawdziwy atut najlepiej wyposażony w miskę i zestaw przystawek. Dają możliwość, że żaden inny sprzęt gospodarstwa domowego go nie znajdzie. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że z jedzeniem mogą zrobić wszystko – od obierania, siekania, tarcia, mieszania, wyrabiania ciasta i podgrzewania potraw. Który robot kuchenny jest najlepszy do Twojego domu?

Zobacz też: https://zakupowyporadnik.pl/jak-wybrac-robot-kuchenny/

Roboty kuchenne

W robocie kuchennym możemy wyróżnić: mikser (dzięki nam za mieszanie, mieszanie, ugniatanie i ugniatanie), Niszczarka (mikser), Robot kuchenny – wykonuje wiele funkcji, takich jak mieszanie i mieszanie produktów w tym samym czasie, mielenie mięsa, siekanie, mielenie, siekanie i wyrabianie ciasta, wielofunkcyjny robot kuchenny, robot i miska.

Tradycyjna metoda mieszania jest jednokierunkowa, mieszadło może obracać się tylko zgodnie z ruchem wskazówek zegara wokół własnej osi)

Robot z silnikiem w podstawie

Sprzęt z silnikami w podstawie to starsza konstrukcja. Jednak starszy wiek nie oznacza gorzej. Taki układ ma kilka zalet. W tym przypadku od góry umieściliśmy różnego rodzaju akcesoria, takie jak robot kuchenny, blender czy moduł sokowirówki. To wygodne i praktyczne rozwiązanie. Dodawanie składników jest również łatwiejsze – zwykle dzięki specjalnym otworom w pokrywce.

Robot planetarny

Gdy napęd znajduje się w górnej części urządzenia, ten moduł i zainstalowana końcówka zostaną opuszczone do misy poniżej. Droższy model tego robota kuchennego nazywa się typem planetarnym. Planetarny robot kuchenny miesza we wszystkich kierunkach, a mikser obraca się wokół własnej osi i miski. To najskuteczniejszy sposób na najskuteczniejsze wymieszanie wszystkich składników.

Przeczytaj też: http://www.jezjerzy.pl/jaki-blender-kupic/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here