Jak zdobyć mężczyznę?

0
1842

Jednego mężczyznę można zdobyć bardzo łatwo, a nad drugim trzeba będzie się nieco natrudzić. Kobiety lubią raczej tych drugich, bo mają wyzwanie i robią wtedy wszystko żeby takiego faceta do siebie zachęcić. Zdobywanie może oznaczać odpowiednie podejście do mężczyzny. Jeśli mężczyzna lubi kobiety inteligentne to musimy właśnie takie być. Jeśli nie jesteśmy to udawanie nic tutaj nie da, bo szybko się w tym połapie i będziemy mieć problem.

Mężczyźni lubią zadbane kobiety, bo te zwracają na siebie uwagę. Wtedy łatwiej takiej kobiecie będzie zdobyć mężczyznę czy nawet wzbudzić jego zazdrość. Gdyby z kobietami było tak łatwo w zdobywaniu jak z mężczyznami to świat byłby piękniejszy. Nie byłoby tych milionów samotnych osób, które dzień w dzień zastanawiają się jak zdobyć drugą połówkę dla siebie. Dla większości mężczyzn miłym akcentem jest to, jeśli to kobieta zaczyna, a nie oni.

Takie kobiety to rzadkość, dlatego jeśli chcemy zrobić na nim wrażenie to na pewno warto takie rozwiązanie wziąć pod uwagę. Zaskoczymy go i na pewno będzie chciał z nami od razu rozmawiać. Mężczyźni wbrew pozorom nie lubią dziewczyn, które wskakują im od razu do łózka. Oczywiście jest to przyjemne, ale opinia o takiej kobiecej nie jest za dobra. Na pewno na stały związek nigdy się nie zdecyduję z taką dziewczyną, a zatem trzeba o tym pamiętać. Nie wszystko daje się załatwiać przez łóżko.

Nie szukamy ideału

Wiele kobiet skupia się na znalezienie przystojnego, bogatego i super inteligentnego faceta. Trudno takich znaleźć, dlatego jeśli chcemy mieć kogoś przy swoim boku to trzeba zmienić swoje nastawienie. Dzisiaj wiele dziewczyn jest samotnych właśnie, dlatego że mają duże wymagania. Nie chcą ich zmienić, ale to do czasu, kiedy będą miały po trzydzieści i więcej lat. Wtedy wymagania się zmieniają i marzy im się jakikolwiek mężczyzna, który będzie chciał się nimi zainteresować.

Wcale to nie jest wtedy takie proste, bo większość facetów z tego rocznika ma już rodziny. Te osoby, które pozostały mogą nie pasować w żaden sposób do naszego opisu nawet, jeśli znacząco go zmieniamy na gorszy. Nie wszyscy panowie lubią być zdobywani, bo to oni są łowcami.
W ostatnich latach wiele się tutaj zmieniło i w wielu przypadkach mężczyźni mówią, że skoro jest równouprawnienie to niech będzie na każdym szczeblu. Czekają, zatem na to aż dziewczyna będzie chciała zawalczyć o nich. Czy się doczekają różnie to z tym bywa, dlatego często sami przejmują nad tym kontrole i wtedy wiedzą, że na pewno szanse są większe na zdobycie dziewczyny.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here