Po czym poznać, że podobam się dziewczynie?

0
7702

Dziewczyny mają bardzo różne sposoby na okazywanie, że im się podobamy. Czasami wysyłają tak sprzeczne informacje, że nie wiemy do końca czy aby na pewno jej się podobnym czy nie. Może być tak, że z jednej strony rzuca nam spojrzenia, ale jeśli chcemy z nią porozmawiać to nas ignoruje. Jeśli tak jest to sami nie wiemy jak dalej postępować. Tym bardziej, jeśli nie jesteśmy tymi chłopakami, którzy są bardzo śmiali. Dla nas takie problemy oznaczają, że będziemy się wycofywać.

Problem polega na tym, że jest mało prawdopodobne żeby dziewczyna wykonała pierwszy krok. Szkoda, że się tak dzieje, bo wiele dziewczyn miałoby wartościowych chłopaków, ale nie wiedziały jak z nimi porozmawiać. Dziewczyna, która jest przy nas bardzo często, chce z nami rozmawiać i szuka z nami kontaktu na pewno jest nami zauroczona. To dla nas sygnał. Gorzej, jeśli my tego nie odwzajemniamy, bo jesteśmy zainteresowani kimś innym.

Niestety i tak się zdarza, bo nie wszystkie zaloty kończą się dla wszystkich szczęśliwym zakończeniem. Tak to bywa, dlatego nie wszyscy muszą mieć to, na czym im zależy. Jeśli dziewczyna w naszej obecności często bawi się włosami to sygnał, że jest nami zainteresowana.
Może się zdarzyć też tak, że dziewczyna w naszej obecności jest bardzo nieśmiała. Nie wie jak ma rozmawiać i nie wie, co ma zrobić. Jeśli to widzimy i czujemy, że ta dziewczyna jest dla nas atrakcyjna to warto przejść inicjatywę i coś z tym zrobić. Wtedy poznamy dziewczynę, z którą może spędzimy resztę życia? Przecież większość z nas właśnie tak myśli, dlatego szukamy dla siebie kogoś właściwego.

Przyglądajmy się, co ona dokładnie robi

Jeśli uśmiecha się do nas bardzo często, jeśli patrzy na nas często to oznacza, że coś się dzieje pozytywnego. Dziewczyny lubią flirtować, dlatego mogą raz nas zachęcać do kontaktu, po czym nie chcą z nami rozmawiać. Trzeba się do tego przygotować i wiedzieć, co robić. Najlepiej będzie obserwować dziewczynę i wtedy będziemy wiedzieć, której się podobamy, a której niej. Sygnałów można mieć bardzo dużo, ale czy my je wszystkie zauważmy?

Możemy w ogóle nie zauważyć tej dziewczyny, która te sygnały wysyła. Może, jeśli mamy znajomych to nam o tym powiedzą. Na pewno trzeba się przyglądać dziewczyną w naszej szkole, a trafimy na taka, która będzie dla nas przeznaczona. Jeśli chcemy dziewczynie pomóc, albo widzimy, że ona jest nami zainteresowana, ale my nią nie to warto byłoby porozmawiać. Wtedy wszystko sobie wyjaśnimy i jedna jak i druga strona nie będą traciły niepotrzebnie czasu.

[Głosów:61    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here