Bajkowy ślub w plenerze

0
1425
Bajkowy ślub w plenerze

Ślub to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdej młodej pary. Wzajemne złożenie sobie przysięgi małżeńskiej w towarzystwie najbliższych osób zawsze wiąże się z silnymi uczuciami i emocjami.Przygotowania do ślubu to czas gorączkowych poszukiwań sukni ślubnej i wszystkich niezbędnych dekoracji potrzebnych do ceremonii ślubnej.
Wybór odpowiedniego miejsca na ślub jest wielkim wyzwaniem dla przyszłych małżonków i spędza im sen z powiek, dopóki nie znajdą tego wymarzonego dla siebie miejsca.
Ślub w plenerze to doskonała alternatywa dla typowych ślubów odbywających się w czterech ścianach.
Ślub w plenerze, odbywający się w maju lub miesiącach letnich jest spełnieniem marzeń każdej panny młodej pragnącej poślubić ukochanego w romantycznej scenerii.
Ślub z dala od zgiełku miasta,w otoczeniu zieleni i pięknego jeziora musi być udany i spełniać oczekiwania młodej pary.
Zamiast tradycyjnej sali mieszczącej się budynku, miejscem zabaw i spożywania posiłków stają się tutaj namioty weselne.Odpowiednio zaaranżowane i przystrojone przypominają miejsce z bajki. Piękne sufity podwieszane, eleganckie stoły i krzesła oraz wystawna zastawa stołowa czynią taki ślub bardzo wytworny i bogaty. Bezpośredni kontakt z otaczającą przyrodą, śpiew ptaków i szum drzew wywołują pozytywne uczucia nie tylko u młodej pary, ale też wszystkich gości. Ślub w plenerze stanowi świetne miejsce do wykonania pamiątkowych zdjęć z uroczystości zaślubin, zarówno dla pary młodej jak i gości. Piękna i malownicza sceneria wprost zachęca do jej uwieczniania na zdjęciach i każda młoda para będzie z dumą pokazywała zdjęcia z takiej ceremonii.
Planując ślub w plenerze, trzeba rozważyć wszystkie argumenty za i przeciw. Nie zawsze dopisuje ładna i słoneczna pogoda, nawet w miesiącach letnich. Czasem bywa, że nawet w upalne dni letnie, pogoda kaprysi i zamiast cieszyć się słońcem, możemy podziwiać jedynie krople deszczu. Wtedy taki ślub w plenerze traci swój urok i wdzięk. Namiot weselny usytułowany pośród zieleni, z dala od miasta jest jedynym miejscem, gdzie goście i para młodych może schronić się przed niesprzyjającą pogodą, a kontakt z przyrodą ogranicza się jedynie do jej podziwiania przez okienko namiotowe.Tak przygotowana uroczystość traci swój urok i zamiast cieszyć młodych powoduje u nich przygnębienie i smutek. Jednak, kiedy pogoda dopisze i niebo jest błękitne, wolne od jakichkolwiek chmur, ślub w plenerze przypomina obrazek z bajki. Zieleń i kwiaty dookoła oraz biel dekoracji ślubnych prezentują się bajkowo i ślicznie, a panna młoda niczym księżniczka idealnie komponuje się z tym obrazkiem.Taki ślub na pewno przez długie lata pozostanie w pamięci nie tylko pary młodej, ale i wszystkich gości uczestniczących w takiej uroczystości. Kontakt z przyrodą, śpiew ptaków i widok na jezioro, przyprawiają o istny zawrót głowy.To wszystko tworzy idylliczny obrazek nasycony romantyzmem i pozytywnymi emocjami. Doskonale udekorowany namiot weselny i jego najbliższe otoczenie tworzą bardzo spójny i harmonijny obraz. Ślub w plenerze jest spełnieniem marzeń każdej przyszłej panny młodej.

http://www.zespolnapiecia.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here