Jak zacząć pisać z dziewczyną?

0
1995

Trzeba znaleźć taką dziewczynę, która ma takie same albo, chociaż podobne zainteresowania do nas. Trudno będzie nam rozmawiać o czymś, co nas nie interesuje. Działa to oczywiście w dwie strony. To oznacza, że trzeba będzie znaleźć wspólny język nawet, jeśli tej drugiej osoby nie widzimy. Rozmowa przez Internet w formie pisania jest bardzo popularna. Jeśli jesteśmy zbyt nieśmiali żeby rozmawiać z kimś w realnym świecie to na początek wybieramy wirtualny.

Nie musimy się wtedy stresować, nie zastanawiamy się czy robimy się czerwoni, nie jąkamy się, a zatem można powiedzieć, że taka forma ma tylko same zalety i na pewno to docenimy. Trzeba tylko wchodzić w odpowiednie miejsca gdzie takie chętne do rozmowy dziewczyny znajdziemy. Wielkim minusem jest zakładanie, że dziewczyna będzie chciała z nami rozmawiać o seksie. Wielu chłopaków z taką myślą szuka kogoś do rozmowy.

Nie ma, co na to liczyć, bo dziewczyny takich tematów nie chcą. Jeśli któraś jest bardzo chętna od pierwszego zdania to może się okazać, że niestety ktoś robi sobie z nas żarty i że po drugiej stronie jest również chłopak. Takie rozmowy są możliwe, jeśli poznamy nieco bardziej taką dziewczynę. Wtedy nie ma z tym problemów i można będzie do takich tematów przejść. Najpierw trzeba będzie się jednak nieco bardziej wysilić żeby zdobyć jej zaufanie. Czy nam się to może udać? Przekonamy się bardzo szybko rozpoczynając pierwszą rozmowę. Ta pierwsza jest najbardziej stresująca, a później idzie wszystko o wiele łatwiej.

Nie nastawiajmy się na wiele

Nie liczmy na to, że po kilku minutach rozmowy będzie można się spotkać, a może to będzie dziewczyna z naszych marzeń i już na zawsze zostaniemy razem. Takie rzeczy zdarzają się głównie w filmach i w realnym życiu się nie zdarzają. Oczywiście wiele par, które zaczęły w ten sposób rozmawiać dzisiaj jest po ślubie i mają dzieci, ale odsetek tych, które wyszły z niczym jest o wiele, wiele większy.

Na spokojnie rozmawiamy, poznajemy płeć przeciwną i zdobywamy bardzo cenne doświadczenie. Wtedy na pewno zwiększamy swoje szanse na dotarcie do ciekawej dziewczyny, która będzie chciała z nami rozmawiać. Może nawet będzie chciała się z nami spotkać?
Nigdy nie wiadomo, dlatego trzeba się będzie postarać o wiele bardziej niż nam się wydaje. Czas spędzony na takich rozmowach nigdy nie idzie na marne, dlatego nie ma się, co dziwić, że wiele osób go poświęca. Można poznać naprawdę ciekawe dziewczyny, które będą nam się bardzo podobały i które dostarcza nam wielu wrażeń. My im oczywiście też damy to, co najlepsze.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

PODZIEL SIĘ
Następny artykułĆwiczenia domowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here