Zabieg komórkami macierzystymi

0
1062
Zabieg komórkami macierzystymi

Lifting z komórek macierzystych wykorzystuje właściwości lecznicze komórek macierzystych. Komórki zebrane z tłuszczu w całym ciele, są używane jako bardziej naturalna alternatywa dla wypełniaczy skórnych. Lekarze oferują terapie i zabiegi z wykorzystaniem komórek macierzystych w celu wygładzenia zmarszczek oraz poprawy ogólnej tekstury i kolorytu skóry.

Co to jest terapia komórkami macierzystymi?

Aby zrozumieć, dlaczego komórki macierzyste są wykorzystywane jako alternatywa odmładzania twarzy, należy najpierw zrozumieć, czym są komórki macierzyste. Spośród bilionów komórek, z których składa się ludzkie ciało, komórki macierzyste są zdecydowanie najbardziej intrygującą kategorią. Są jednymi z nielicznych komórek w organizmie, które są w stanie przekształcać się między typami komórek. Mają potencjał, aby stać się potrzebnym typem komórek i zastąpić zużyte i uszkodzone komórki. W tkance tłuszczowej występuje duża liczba komórek macierzystych. Kiedy komórki macierzyste są przeszczepiane z tłuszczem w różnych częściach ciała. Większość z nich rośnie i istnieje w tych nowych obszarach, pomagając w tworzeniu nowej tkanki w miejscu przeszczepu. Wykorzystując regeneracyjne właściwości komórek macierzystych wraz z przeszczepionym tłuszczem następuje wyraźna poprawa stanu tych tkanek.

Terapia odmładzania twarzy komórkami macierzystymi to niechirurgiczna procedura odmładzania twarzy, która wykorzystuje wiedzę o komórkach macierzystych, aby organizm wytwarzał więcej kolagenu i wypełniał tkanki zdrowym przepływem krwi, co skutkowało promiennym, młodzieńczym wyglądem.

Jaką rolę odgrywają komórki macierzyste w liftingu twarzy?

Lifting komórek macierzystych to prosta technika, która pobiera komórki z tkanki tłuszczowej, krwi i szpiku kostnego i wykorzystuje je do przywrócenia elastyczności, gładkości i miękkości skóry.

Po więcej informacji wejdź na wrosinski.pl, gdyż dostaniesz tam dużą dawkę wiedzy o tym co cię interesuje.

To prawdziwy i kompletny zabieg odmładzający twarz, który nie wymaga operacji, pozwala uniknąć wszelkich otwartych nacięć i pomaga w procesie „liftingu” samej skóry. Zabieg pomaga poprawić owal i owal twarzy, poprawić koloryt skóry i nierówności spowodowane normalnym starzeniem. Ponadto pomaga poprawić ślady wywołane ekspozycją na słońce i otoczenie. Jakich rezultatów mogę się spodziewać po tej procedurze? Komórki macierzyste mogą przynosić pacjentom wiele korzyści. Mogą podnieść objętość i strukturę twarzy oraz uzyskać bardziej młodzieńczy wygląd, a także pomóc w naprawie i odmłodzeniu skóry nawet do 18 miesięcy. Jest to możliwe, ponieważ komórki macierzyste mają niesamowitą zdolność rozpoznawania i naprawy uszkodzonej tkanki.

Pacjenci poddani procesowi jakim jest zabieg odmładzania komórkami macierzystymi twierdzą, że ich skóra jest grubsza i bardziej promienna, a korzyści utrzymują się do dziewięciu miesięcy. Zabieg ten może pomóc naprawić powstałe zmarszczki, wypełnić zapadnięte policzki, a także usunąć worki pod oczami.

Czas trwania wyników zabiegu uzależniony jest od indywidualnego procesu starzenia się pacjenta. Inne czynniki, które wpływają na powodzenie zabiegu to złe nawyki żywieniowe, ekspozycja na światło słoneczne, palenie tytoniu i odpowiednia pielęgnacja skóry.

Podczas tego procesu liposukcja jest stosowana na tłuszczu z brzucha lub innych obszarach tłuszczu, aby delikatnie usunąć komórki macierzyste. Komórki macierzyste są również pobierane z krwi i szpiku kostnego. Następnie komórki macierzyste są izolowane, a następnie wstrzykiwane w twarz. Siła komórek macierzystych poprawia wygląd skóry, napina ją i sprawia, że ​​zmarszczki znikają.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here