Praktyczny czy piękny? – Prezent dla żony na święta

0
1522
Prezenty dla żony

Prezent dla żony to trochę skomplikowana sprawa. Przekonał się o tym na pewno nie jeden mężczyzna. Dzieje się tak za sprawą tego, że Panie z reguły obdarowane są prezentami praktycznymi np. akcesoriami gospodarstwa domowego. Jak wiadomo to Panowie są zwolennikami praktycznych prezentów. Panie nie zawsze są z nich zadowolone. Nie bez powodów stało się to obiektem żartów.

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/prezent-dla-zony/

Prezent dla żony ma być wyjątkowy

Prezent dla żony powinnien być wyjątkowy oraz przede wszystkim indywidualny. Prezent dla żony to nie prezent dla całej rodziny. Nie kupujmy zatem patelni czy odkurzacza. No chyba, że właśnie tego potrzebuje. Naromiast starajmy się tego unikać, a prezenty wybierać, tak aby mogła je mieć tylko dla siebie.

Jaki prezent dla żony wybrać?

Kobiety uwielbiają niespodzianki. Zadbaj więc o to, aby nie spodziewała się co czeka ją w tym roku. Zaskocz ją. Przypomnij sobie o czym mówiła, co chciałaby mieć lub o czym marzyła od dawna. Musi być to coś co przypadnie Twojej żonie do gustu.

Duża rolę gra charakter

Dużo zależy od tego jaki charter posiada twoja ukochana. Jeśli jest wulkanem energii na pewno nie przypadnie jej do gustu świeczka DIY czy własnoręcznie zdobione mydełko. Jeśli Twoja żona jest wybuchowa to z pewnością spodoba jej się zaproszenie do escape roomu. Będzie to dla niej z pewnością wspaniałe przeżycie. Ciekawą opcją jest też kolacja w ciemnościach. Dodatkowo, jeśli twoja żona jest miłośniczką muzyki, możesz wybrać opcję kolacji z muzyką na żywo.

Inne pomysły na prezent dla żony:

  • Biżuteria
  • Zaproszenie na wspólne wydarzenie
  • Kosmetyki
  • Masaż
  • Zabieg kosmetyczny
  • Wizyta w spa
[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here