Najlepsze pomysły na udaną 18tkę!

0
1482
Najlepsze pomysły na udaną 18tkę!

Czym właściwie jest wejście w dorosłość? Określenie dokładnego momentu wejścia młodego człowieka w dorosłość jest trudne do sprecyzowania. Zależy to przecież od tak wielu różnorakich najczęściej indywidualnych czynników, takich jak wychowanie w domu rodzinnym, osobiste zainteresowania, środowisko, w którym dorastaliśmy czy nawet najbardziej naturalnych cech osobowościowych. Niemniej jednak przyjęło się w naszej kulturze, iż wejście w dorosłość to lata między 18. a 21. rokiem życia.

Różne odłamy naszej cywilizacji, w innych uwarunkowaniach kulturowych, moment ten świętowały inaczej, jednakże wspólna była dla kolejnych pokoleń radość z wejścia w świat dorosłych. Chwila zdawała się zawsze podniosła, bo oto młody człowiek otrzymywał pełnie praw, ale i musiał zdać sobie sprawę, iż ciąży na nim także większa niż dotychczas odpowiedzialność, za swe czyny, za rodzinę, za społeczność.

Impreza – najlepszym pomysłem na uczczenie 18-tych urodzin

Dla większości z nas, nawet jeśli nie chcielibyśmy hucznie obchodzić tego dnia, to data osiągnięcia 18-stki niemal zawsze jest czymś wyjątkowym. Warto wtedy zastanowić się nad tym, jak chcemy świętować i zapamiętać ten wyjątkowy dzień, i czy profesjonalnie przygotowana impreza nie jest przypadkiem najlepszym pomysłem?

A jeśli impreza ma być udana to musi obyć się w towarzystwie najbliższych osób, ze świetnym jedzeniem, wyjątkowym tortem, odpowiednim alkoholem, no i oczywiście we właściwym miejscu. W Wielkopolsce takim miejscem jest z pewnością sala hotelu Astra mieszczącego się w Poznaniu.

Niezapomniana 18-tka

Idealnym miejscem do zorganizowania imprezy z okazji 18-tych urodzin jest z pewnością Hotel Astra w Poznaniu. Na ulicy Lutyckiej 31 w poznańskiej dzielnicy Jeżyce, oddalonej od poznańskiego Starego Rynku o około 20 minut jazdy samochodem, na solenizantów i ich gości czeka piękna sala na osiemnastkę. Ale to nie wszystko, bowiem właściciele Hotelu Astra, w której owa sala się znajduje, oferują kompleksową obsługę urodzin, tak więc podobnie jak przy organizacji innych eventów – takich jak komunie, wesela, spotkania rodzinne i firmowe – zapewniają rozbudowane menu, w którym znajdą się nie tylko dania podstawowe, ale i ciasta, torty, owoce oraz napoje zimne i gorące. Inaczej niż w wielu większych nawet hotelach i restauracjach, gdzie państwo młodzi lub solenizant muszą o wiele elementów wystroju wnętrza (np. kwiaty na stołach) zadbać samodzielnie, wszystkie niemalże szczegóły i dodatki (np. wino musujące na powitanie) można śmiało złożyć na barki obsługi Hotelu Astra.

Sala na osiemnastkę w Hotelu Astra – wyjątkowa propozycja

Wynajmując sali na 18-tkę, możemy być pewni, że Hotel Astra zadba o każdy najmniejszy nawet drobiazg imprezy okolicznościowej. I tak sala, którą wynajmujmy niekoniecznie musi mieć tradycyjny układ stołów. Obsługa chętnie zaproponuje nieco odważniejsze i bardziej oryginalne rozwiązania.

Kolejną rzeczą, która wyróżnia salę poznańskiego Hotelu Astra jest wspomniana już hotelowa restauracja, mająca ponad 20-letnie doświadczenie w organizacji imprez wszelakiego rodzaju, co pozwala na elastyczność w konstruowaniu imprezowego menu, całkowicie zależnego od upodobań kulinarnych imprezowiczów. Innym ważnym wyróżnikiem Hotelu Astra jest przylegający bezpośrednio do sali ogród, do którego mogą udać się goście, chcący chwilowo odpocząć od energetycznej i bądź co bądź, głośnej imprezy. Dodajmy jeszcze tylko, że na gości czekają komfortowe, w pełni przygotowane pokoje hotelowe w specjalnych, atrakcyjnych cenach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here