Jazdy doszkalające – ile godzin wykupić?

0
1218
Jazdy doszkalające - ile godzin wykupić

Zdawanie prawa jazdy nie jest łatwą rzeczą. Często zdarza się, że niestety oblewamy egzamin, mimo że bardzo mocno się staraliśmy. Dzieje się tak zwłaszcza wtedy, gdy nie czujemy się pewnie za kierownicą i mimo dobrych umiejętności, stres odbiera nam pewność siebie i zaczynamy popełniać głupie błędy. Czy jazdy doszkalające mogą nam wtedy pomóc? Ile godzin jazd dokupić aby mieć pewność, że kolejne podejście do egzaminu będzie już na pewno pozytywne? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym poradniku.

Na pewno jeżeli egzaminy nie zostały zdane z tego powodu, że zniszczył nas stres, powinniśmy przede wszystkim popracować nad swoimi emocjami. Być może dobrym wyjściem z sytuacji będzie wzięcie czegoś na uspokojenie, co oczywiście nie zaburzy nam koncentracji. Tak czy inaczej jazdy doszkalające w takim przypadku niekoniecznie nam pomogą, bo problem nie leży w braku umiejętności, tylko w psychice. Oczywiście przed egzaminem warto jeszcze przejechać się samochodem z instruktorem, by nie doszło do sytuacji, że długi termin oczekiwania spowoduje, że zbytnio się odbijemy od jazdy. Natomiast jeżeli wciąż nie rozumiemy jakichś sytuacji na drodze, bądź też po prostu brakuje nam szybkości reakcji i tym podobnych rzeczy, to jazdy doszkalające z pewnością będą nam pomocne i powinniśmy sobie wykupić nawet więcej godzin, niż jest to wymagane prawem na stronie http://qmobil.pl/jazdy-doszkalajace/. Pamiętajmy, że trzecie nieudane podejście do egzaminu oznacza konieczność wykupienia dodatkowych pięciu godzin jazdy. Jeżeli jednak widzimy u siebie wciąż spore braki, to wykupmy nawet dwa razy tyle. Ważne, byśmy na egzamin szli przygotowani, bo inaczej szkoda naszych pieniędzy i nerwów na kolejne nieudane próby.

Jak widać jazdy doszkalające mogą nam pomóc, jednak nie zawsze będą lekiem na całe zło. Dlatego zależnie od sytuacji warto ich zakupić mniej lub więcej. Przede wszystkim jednak trzeba pamiętać, że koszt jednej godziny jazdy jest o wiele mniejszy, niż koszt ponownego egzaminu, dlatego lepiej wybrać taką opcję, która da nam realną oszczędność.

Nie masz jeszcze prawa jazdy? Czas to zmienić ze szkołą http://qmobil.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here