Nowe zabiegi kosmetyczne – geneo

0
1476
Nowe zabiegi kosmetyczne - geneo

Salony kosmetyczne prześcigają się w tworzeniu nowych zabiegów kosmetycznych w celu poprawy wyglądu skóry oraz przeciwdziałanie oznakom starzenia się. Kobiety w dojrzałym wieku doceniają przede wszystkim redukcję zmarszczek oraz przywrócenie skórze witalności. Obie te funkcje znakomicie spełnia zabieg geneo.

Geneo zabieg – technologia

Zabieg geneo pierwotnie był inspirowany gorącymi źródłami i ich znakomitymi właściwościami dotleniającymi skórę. Aparat do zabiegu geneo powoduje delikatne złuszczanie skóry oraz powstawanie na jej powierzchni pęcherzyków dwutlenku węgla. Dzięki temu do tkanek położonych na powierzchni ciała dostaje się zwiększona ilość tlenu. Złuszczenie oraz dodatkowe dotlenienie skóry powoduje, że składniki aktywne stosowane podczas zabiegu geneo są dużo lepiej wchłaniane i dzięki temu wywołują zamierzony efekt.

Geneo zabieg – rezultaty

W zależności od indywidualnych potrzeb skóry, ale również od tego, na jakim rezultacie najbardziej nam zależy, dostępne są dwa warianty zabiegu:* NeoRevieve, czyli zabieg odmładzający – jest to zabieg geneo redukujący zmarszczki oraz ujędrniający skórę, po jego zastosowaniu poprawia się gęstość i odżywienie skóry, która wygląda dużo bardziej zdrowo oraz promiennie;* NeoBright, czyli zabieg rozjaśniający – jest to zabieg geneo powodujący dotlenienie i zwiększone nawilżenie skóry, redukujący przebarwienia oraz wyrównujący koloryt, a także poprawiający gęstość i odżywienie.

Zabieg geneo jest doceniany przez kobiety przede wszystkim dlatego, że jest bardzo mało inwazyjny, a jego efekty widać natychmiast. Z tego względu jest on również nazywany zabiegiem bankietowym. Delikatne podrażnienie skóry, które może nastąpić po zabiegu, mija samoczynnie zwykle w ciągu kilku godzin.

Zabieg geneo cena

Cena zabiegu geneo to koszt zazwyczaj około kilkuset złotych. Jeśli obejmuje on tylko twarz, to zapłacimy od 250 do nawet 350 złotych, natomiast jeśli zabiegowi ma być poddana również szyja i dekolt to cena może być nawet dwukrotnie wyższa.

Znaczące różnice w cenie występują również w poszczególnych miastach. Najdroższe są zabiegi w stolicy, natomiast w mniejszych miastach cena jest zazwyczaj niższa. Przy serii zabiegów możemy natomiast liczyć na atrakcyjne zniżki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here