Liposukcja laserowa Katowice

0
1639
Liposukcja laserowa Katowice

Liposukcja Katowice jest to zabieg, który ma na celu zredukowanie tkanki tłuszczowej. Ten zabieg chirurgiczny z całą pewnością jest w stanie poprawić kształt ciała.

Liposukcja Katowice

Zabieg liposukcji stał się w ostatnich latach bardzo popularny. Techniki liposukcji zostały bardzo udoskonalone w poprzednich latach. Aby zabieg wykonany był prawidłowo lekarz musi pamiętać o tym, aby jak najmniej ingerować w sąsiednich tkankach, a także o tym, aby zachować równowagę płynów w organizmie pacjenta. Zabieg ten najczęściej wykonywany jest w takich częściach ciała jak, na przykład: brzuch, uda, piersi, biodra, plecy lub ramiona.

Przygotowanie do liposukcji

Przed zabiegiem pacjent powinien wprowadzić w swoje życie ogromne zmiany. Przede wszystkim, jeśli osoba jest paląca, powinna miesiąc przed zabiegiem ograniczyć palenie papierów całkowicie. Około miesiąca przed wykonaniem zabiegu, pacjent powinien wykonać wszystkie podstawowe badania, takie jak na przykład: morfologia, jonogram, a także anty – HCV i HIV. Osoba, która ma zamiar poddać się zabiegowi powinna również przestać przyjmować leki, które mają działanie przeciwzakrzepowe. Oprócz tego nie powinna również przyjmować witaminy E. Jeżeli pacjent chce być wcześniej znieczulony, musi pamiętać o tym, że podczas zabiegu powinien być na czczo. Warto również wziąć pod uwagę to, że nie wolno pić alkoholu przed zabiegiem. Czasem może się zdarzyć tak, że zabieg będzie wymagał pozostania w szpitalu na kilka dni – właśnie dlatego warto mieć ze sobą podstawowe rzeczy. Liposukcja laserowa katowice to jedna z podstawowych technik liposukcji, która cieszy się ogromną popularnością.

Liposukcja laserowa czy ultradźwiękowa?

Liposukcja ultradźwiękowa Katowice jest całkowicie bezbolesna. Co jest ogromnym plusem dla wielu pacjentów. Zabieg ten polega na tym, że bezinwazyjnie odsysa zalegający tłuszcz. Liposukcja ta odbywa się bez pomocy skalpela. Wspomagana jest ultradźwiękami. Liposukcja laserowa Katowice również jest zabiegiem bezpiecznym, wykonywanym za pomocą lasera. Taka liposukcja może ograniczyć się do pojedynczych fragmentów skóry. Często stosowana jest w przypadkach otyłości miejscowej. Liposukcja ultradźwiękowa Katowice jest lepsza, ponieważ nie występują po niej efekty uboczne.

Jeżeli ma się problemy z tkanką tłuszczową, warto poddać się liposukcji, która sprawi, że nasze ciało będzie wyglądać lepiej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here