Ile zarabia się na yt

0
1426
ile zarabia sie na yt

Jeszcze kilkanaście lat temu nikt by nie pomyślał o tym, że można zarobić nie wychodząc z domu dużo pieniędzy. Nie chodzi o składanie długopisów tylko o pracę przy komputerze. Youtuberzy, bo o nich mowa mogą zarabiać naprawdę bardzo dużo pieniędzy. Liczy się tylko pomysł i to taki, który trafi w sedno sprawy. Problem w tym, że yt to wylęgarnia pomysłów z całego świata i nie jest łatwo zabłysnąć czymś innym, czymś, co da nam zarobek.

Pamiętajmy też o tym żeby na początku nie nastawiać się na ogromne zyski. W pierwszej fazie warto to traktować, jako zabawę. Bawimy się, poznajemy nowych ludzi i zbieramy doświadczenie. Jeśli trafimy z pomysłem to szanse na to, że będziemy mogli na tym zarobić są naprawdę bardzo duże. Nie dużo, ale też nie mało. Na sam początek wystarczy, bo tak naprawdę jakiekolwiek pieniądze nas cieszą, jeśli ich zarobienie daje nam radość. Jaka praca jest dla nas najlepsza? Taka, która sprawia nam ogromną przyjemność i takie pracy inni mogą nam tylko pozazdrościć. Tak to wszystko wygląda w praktyce, dlatego warto się zastanowić nad tym, co robić żeby zarobić.

YouTube

Wiele legend o tych zarobkach krąży, dlatego zwłaszcza młode osoby myślą, że będzie im łatwo i szybko zarobią krocie. Pamiętajmy o tym, że konkurencja jest bardzo duża, a zatem nie liczy się byle, co tylko bardzo wysoka, jakość. Co to oznacza? Przede wszystkim to, że trzeba będzie się trochę napracować żeby cokolwiek na tym zarobić. Musimy włożyć wiele wysiłku, a im więcej pracujemy tym szybciej zdajemy sobie sprawę z tego, że zabawa się skończyła i teraz to już nasza praca i trzeba walczyć o swoją pozycje, bo w Internecie nie ma pustki.

Jeśli nas nie ma z naszym kanałem o gotowaniu to jest zaraz inna osoba, która jest równie dobra. Jeśli znikniemy to powrót będzie naprawdę bardzo trudny. Warto właśnie to mieć na uwadze i zastanowić się nad tym czy damy sobie rade w prowadzeniu takiego zajęcia. Jeśli tak to przystępujemy do działania i na pewno prędzej czy później pojawią się z tego efekty.

zarabianie w necie

Na czym zarabia się na yt?

Źródeł zarobku, ale nie za dużego na yt są reklamy AdSense. To, co nam się na dole filmiku wyświetla to właśnie taka reklama. Za wiele nie można na tym zarobić, ale dzieje się to z automatu, a zatem nic nie robimy, a jakieś tam pieniądze wpływają. Wszystko zależne będzie od tego, jakie to są reklamy i czy są dopasowane do treści filmu. Zależne będzie to też od tego ile osób przegląda każdego dnia nasze filmy. Im więcej osób tym większe są szanse na tym, że ktoś na to kliknie.

Sami dobrze wiemy, jakie mamy podejście do reklam i że nie za chętnie je oglądamy. Mało tego mamy dzisiaj specjalnej blokady reklam i wtedy żadna niechciana reklama nam się nie wyświetla. Nie jest to fair, jeśli chodzi o osoby, których filmy nam się podobają, bo skoro tak jest to powinniśmy kliknąć w reklamę tak żeby taka osoba miała z tego dodatkowy zarobek. Może warto byłoby o tym na przyszłość pomyśleć i coś z tym zrobić?

Zarobki youtuberów

Zarobki są podawane na przykładzie osób, które naprawdę w profesjonalny sposób się tym zajmują. Większość z nich nigdy nie przekroczy pięciu tysięcy złotych na miesiąc. Może to być kilkaset złotych może i więcej. Jest też taka grupa, która zarabia powyżej dziesięciu tysięcy złotych, a według badań 2% tych osób może zarabiać więcej niż pięćdziesiąt tysięcy złotych. To bardzo dużo pieniędzy, ale są one zarezerwowane tylko dla wybranych. Najwięcej pieniędzy osoba, która ma swój kanał na yt zarobi na promowaniu czegoś.

zarabia na yt

Najlepiej będzie to widać na kanale poświęconym motoryzacji. Osoba, która go prowadzi będzie okręcała alternator, a zatem użyje kluczy i powie, z jakiej firmy one są. Bada akumulator urządzeniem? Powie, co to za urządzenie. Może kupiła nowe opony? Też się pochwali, że tanie opony ma ta i ta firma. Nawet, jeśli lakier będzie odnawiany albo pojawi się na nim ceramiczna powłoka to dowiemy się, jaka konkretnie firma się tym zajęła. Na tym można zarobić bardzo dużo pieniędzy, a im jesteśmy bardziej znani tym więcej tych pieniędzy z tego mamy.

Firma, która daje nam to coś wie, że my to wypromujemy i dzięki temu wielu oglądających odwiedzi ich sklep. To bardzo dobra reklama, ale warto stawiać tylko na coś, co jest naprawdę bardzo dobrej, jakości bo pamiętajmy, że ludzie nas obserwują i na nas polegają. Najważniejsze są na yt subskrypcje i o tym nie można zapominać. Skoro nam się kanał podoba to warto pomóc jego założycielowi w tym żeby mógł o wiele łatwiej się utrzymać. Wtedy on widzi ze to ma sens i że będzie można kręcić następne i następne filmy, które my z miłą chęcią obejrzymy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here