Wymarzony prezent na 18 urodziny

0
1648
Wymarzony prezent na 18 urodziny

Przyjęło się, że w Polsce osiemnaste urodziny obchodzone są hucznie. Młodzi dorośli decydują się na imprezę w gronie znajomych, która czasem łączona jest z przyjęciem dla najbliższych.

Muzyka, dobre jedzenie i pozytywne nastawienie to oczywiście podstawa, jednak nie może też zabraknąć prezentów dla solenizanta. zaproszeni goście starają się, by zabłysnąć i zaskoczyć osiemnastolatka. Oczywistym jest, że rodzaj prezentu zależy od tego, kto przygotowuje niespodziankę. Inne pomysły zarezerwowane są dla najbliższych, zupełnie inne dla znajomych i przyjaciół. Poniżej pomysły na wyjątkowe prezenty, które sprawdzą się albo dla jednej albo dla drugiej grupy.

Sentymentalny powrót do dzieciństwa

Wkraczanie w dorosłość syna czy córki jest wydarzeniem tak samo radosnym, jak i bolesnym, ponieważ pewien etap życia mija bezpowrotnie. Rodzice, dziadkowie, a czasem rodzeństwo decydują się wtedy na oryginalne prezenty, które łączą w sobie miły i sentymentalny powrót do tego, co było. Taki podarunek może być zgromadzonymi przez lata pamiątkami z życia solenizanta, zdjęciami z najważniejszych momentów jego życia. Jednym słowem: wszystkim, co wiąże się z zakończonym dzieciństwem i nastoletnim okresem. Przygotowane pamiątki można schować w ozdobnym pudełku i przewiązanym wstążką, wręczyć na ręce dorosłego już członka rodziny. Z całą pewnością przyniesie wiele radości, a może też łez wzruszenia. Dla rówieśników alternatywą może być przygotowanie kolażu wspólnych fotografii umieszczonych w ozdobnej ramce.

Voucher na spełnienie marzeń

Prezent na 18 powinien przede wszystkim spełniać oczekiwania gospodarza imprezy. Warto się zatem zastanowić o czym marzy i jak można pomóc w spełnieniu jego marzeń. Może jest to skok na bungee lub wykonanie tatuaży? Każdy z tych pomysłów można zrealizować, wręczając solenizantowi spersonalizowany voucher, który uwzględnia jego pragnienia. Widok szerokiego uśmiechu po rozpakowaniu koperty, wart jest wszystkiego. To miłe spełniać czyjeś marzenia, które niosą ze sobą takie pokłady szczęścia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here